VOLEJTE +420 739 446 429

Vzorníky, kartonáž, knihařství

Vzorníky

Podstatnou část výroby firmy tvoří zhotovení vzorníků od malých rozměrů až po velké reklamní tabule. Vzorníky dodáváme významným tuzemským i zahraničním výrobcům a distributorům barev, lazur, laků, omítek, dlaždic, obkladů, keramiky, stavební chemie a stavebních hmot.

K výrobě používáme originální vzorky přímo fyzicky aplikované na papír, dřevo, plast, kov a další podklady.
Vzorníky vyrábíme od malých formátů (prodejní displee) až po velké nástěnné panely. Jsme schopni Vám poradit při výběru vhodného způsobu archivace, balení a propagace vašich výrobků, včetně návrhu vhodné technologie, potisku a povrchové úpravy.

Vzorníky lze vyrobit v různých variantách. Slouží zejména k propagaci velké škály materiálů či výrobků.

Vzorníky vyrábíme ve formě bannerů – velké pokašírované papírové, dřevěné či plastové desky nebo ve formě pořadačů – pevné narylované desky potažené laminem – lesklé nebo matné, ve kterých jsou vlepeny vzorky.
Poslední skupinou jsou velké stojany s reálnými nátahy. Znamená to, že dokážeme např. vzorníky na barvy vyrobit kompletní – včetně aplikace barvy na materiál dle požadavků zákazníka.

Kalkulace u těchto zakázek jsou individuální – záleží zde hlavně na množství, ale snažíme se zákazníkovi poradit optimální formát, aby bylo efektivně využito tisku , ale i správné rozmístění vzorků na banneru.

S touto výrobou máme dlouholetou zkušenost a zákazníci ocenují zejména to, že jsme firma, která dokáže vzorníky nejen vyrobit , ale i vymyslet a v neposlední řadě zákazníkovi i poradit a to vše zrealizujeme pod jednou střechou.