VOLEJTE +420 739 446 429

Vzorníky, kartonáž, knihařství

Další činnosti

Ražba

Ražba je vhodná k vyražení textu či loga do diářů nebo kožených předmětů, jako jsou např. peněženky, klíčenky, pouzdra, novoročenky, apod.
Ražba může být buď bez folie (tzv. slepotisk, který vytváří velmi decentní nenápadný reliéf loga v povrchu předmětu) nebo s fólií (vytváří velmi výrazný reliéf ve zvolené barvě folie (zlatá, stříbrná, bílá aj.).

Tampontisk

Tampontisk je jedna z progresivních technologiích popisu finálních výrobků, která umožňuje potisk i nerovných a zaoblených objektů. Tampontisk je vhodný pro potisk rozměrově menších reklamních předmětů. Vhodné materiály pro tampontisk: plasty, dřevo i lakované, papír, kůže, koženka, kov, sklo, keramika. Tampontiskem lze tisknout i vícebarevný tisk. U této technologie se pro přenos barvy na potiskovaný předmět používá silikonové tampony různých tvarů a tvrdostí. Výhodou této technologie je tisk i drobných motivů s případným rastrem.

Potisk

Potisk propisovacích tužek, zapalovačů, klíčenek, keramiky, průmyslových výrobků…

Reklamní předměty

Do reklamních předmětů můžeme zařadit téměř celou část našeho sortimentu- šanony, desky, podložky, stojánky- mohou být potištěné dle přání zákazníka nebo vyzlacené. V naší firmě se ve velké míře zabýváme výrobou vzorníků, které firmy používají k propagací vlastních materiálů , převážně barev. Na výrobu vzorníků používáme vlastní tamponový tisk – na označení názvů. Tamponový tisk se v menší míře používá i na potisk drobnějších reklamních předmětů.

S výrobou máme dlouholeté zkušenosti a zákazníci oceńují zejména to, že jsme firma, která umí vzorníky, stojany …jak vymyslet, tak i vyrobit a v neposlední řadě zákazníkovi poradit. Vše zrealizujeme pod jednou střechou – tím můžeme dodávat v krátkých termínech / samozřejmě musíme dodržovat termíny technologie/.

Výsek

Výsek je u nás prováděn na příklopovém lisu. Vysekávat je u nás možné různé materiály – nejvíce je u nás výsek využíván při výrobě vzorníků, vysekávaných krabiček, různých přáníček a stojánků. K výseku je nutná raznice, kterou též dokážeme zákazníkovi zajistit a i poradit, jaký je optimální formát pro danou zakázku.
Tvarové výseky na míru

  • tvarové výseky jsou vhodné pro malé, střední a větší série
  • dodávány v plochém rozloženém stavu úspora dopravy a skladovacích prostor
  • snadné a rychlé složení do požadovaného tvaru
  • vhodné jako prodejní i skupinový obal s vícebarevným tiskem
  • tvarové výseky nabízíme i v luxusním provedení s ofsetovým tiskem
  • bezpečné uzavírání obalů většinou pomocí zámečků
  • velká tvarová variabilita
  • přesné tvarové výseky pro balení